ZEILEN LEER JE VOOR DE REST VAN JE LEVEN!                      

dsc-0130
logo-peter-hensen

Nieuws

Optimist zeillessen gaan na de meivakantie beginnen

Datum: 25 april 2021  -  Categorie: Algemeen
Na de meivakantie, in de week van maandag 10 mei starten twee groepen CWO I optimist zeilen en twee groepen CWO II/III optimist zeilen. De aanmeldingen waren weer overweldigend dit jaar, dus de groepen zijn vol en er ...

Volwassenzeilen vanaf 16 mei 2021 van start!

Datum: 02 april 2021  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Esther
Vanaf 16 mei 2021 gaan we weer beginnen met het volwassenzeilen op de zondag! Dit jaar starten we met 3 groepen: 13.00- 15:00 uur: beginnersgroep 15.30- 17.30 uur: gevorderde groep 18.00- 20.00 uur: wedstrijdgroep...

Rivierzeiler Nienke gaat op zeilreis!

Datum: 14 november 2020  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Nienke
  Onder onze jeugdzeilers bevindt zich een aantal zeer enthousiaste zeilers, die graag het ruimere sop kiezen. Een van hen is Nienke Westra. Zij wil in februari met Masterskip 5 weken zeilen in het Caribisch gebied. ...

CWO I door Corona maatregelen in aangepaste vorm

Datum: 11 mei 2020  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Claire
Helaas kunnen we door de COVID-19 maatregelen vanaf mei nog geen reguliere zeillessen geven aan kinderen die nog geen CWO1 diploma hebben, oftewel aan beginnende zeilers. Daarom hebben we besloten voor deze beginnende...

Naar nieuwsoverzicht

Kalender 2021

2021 Activiteit
mei
13 mei
donderdag (deel 1 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
13 mei
donderdag (deel 1 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
14 mei
vrijdag (deel 1 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
16 mei
zondag (deel 1 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
16 mei
zondag (deel 1 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
16 mei
zondag (deel 1 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
17 mei
maandag (deel 2 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
20 mei
donderdag (deel 2 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
20 mei
donderdag (deel 2 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
20 mei
donderdag (deel 2 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
21 mei
vrijdag (deel 2 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
21 mei
vrijdag (deel 2 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
24 mei
maandag (deel 3 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
27 mei
donderdag (deel 3 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
27 mei
donderdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
27 mei
donderdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
28 mei
vrijdag (deel 3 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
28 mei
vrijdag (deel 3 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
30 mei
zondag (deel 2 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
30 mei
zondag (deel 2 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
30 mei
zondag (deel 2 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
31 mei
maandag (deel 4 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
juni
3 juni
donderdag (deel 4 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
3 juni
donderdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
3 juni
donderdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
4 juni
vrijdag (deel 4 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
4 juni
vrijdag (deel 4 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
6 juni
zondag
13:30 tot
17:00
Van Ginhoven trofee
Grindgat
7 juni
maandag (deel 5 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
10 juni
donderdag (deel 5 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
10 juni
donderdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
10 juni
donderdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
11 juni
vrijdag (deel 5 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
11 juni
vrijdag (deel 5 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
12 - 13 juni
za - zo (2 dagen)
Combi Oost (Giesbeek)
14 juni
maandag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
17 juni
donderdag (deel 6 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
17 juni
donderdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
17 juni
donderdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
18 juni
vrijdag (deel 6 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
18 juni
vrijdag (deel 6 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
20 juni
zondag (deel 3 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
20 juni
zondag (deel 3 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
20 juni
zondag (deel 3 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
21 juni
maandag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
24 juni
donderdag (deel 7 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
24 juni
donderdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
24 juni
donderdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
25 juni
vrijdag (deel 7 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
25 juni
vrijdag (deel 7 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
27 juni
zondag (deel 4 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
27 juni
zondag (deel 4 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
27 juni
zondag (deel 4 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
28 juni
maandag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
juli
1 juli
donderdag (deel 8 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
1 juli
donderdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
1 juli
donderdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
2 juli
vrijdag (deel 8 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
2 juli
vrijdag (deel 8 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
4 juli
zondag (deel 5 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
4 juli
zondag (deel 5 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
4 juli
zondag (deel 5 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
5 juli
maandag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
8 juli
donderdag (deel 9 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
8 juli
donderdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
8 juli
donderdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
9 juli
vrijdag (deel 9 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
9 juli
vrijdag (deel 9 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
11 juli
zondag (deel 6 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
11 juli
zondag (deel 6 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
11 juli
zondag (deel 6 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
12 juli
maandag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
15 juli
donderdag (deel 10 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
15 juli
donderdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
15 juli
donderdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
16 juli
vrijdag (deel 10 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
16 juli
vrijdag (deel 10 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
18 juli
zondag
13:03 tot
17:00
Makrelentocht
Grindgat
19 juli
maandag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
22 juli
donderdag (deel 11 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
22 juli
donderdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
22 juli
donderdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
23 juli
vrijdag (deel 11 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
23 juli
vrijdag (deel 11 / 11)
18:30 tot
20:30
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
september
4 september
zaterdag
Rijnrace (Wageningen)
5 september
zondag (deel 7 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
5 september
zondag (deel 7 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
5 september
zondag (deel 7 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
6 september
maandag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
9 september
donderdag (deel 12 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
9 september
donderdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
9 september
donderdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
10 september
vrijdag (deel 1 / 3)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
10 september
vrijdag (deel 12 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
12 september
zondag (deel 8 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
12 september
zondag (deel 8 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
12 september
zondag (deel 8 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
13 september
maandag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
16 september
donderdag (deel 13 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
16 september
donderdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
16 september
donderdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
17 september
vrijdag (deel 2 / 3)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
17 september
vrijdag (deel 13 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
19 september
zondag (deel 9 / 9)
13:00 tot
15:00
Volwassenen lasergroep 1
Camping Rijnoever, Polderweg 1
19 september
zondag (deel 9 / 9)
15:30 tot
17:30
Volwassenen lasergroep 2
Camping Rijnoever, Polderweg 1
19 september
zondag (deel 9 / 9)
18:00 tot
20:00
Wedstrijdtraining
Camping Rijnoever, Polderweg 1
20 september
maandag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO I Maandag
Grindgat
23 september
donderdag (deel 14 / 14)
16:00 tot
18:00
CWO I Donderdag
Grindgat
23 september
donderdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Donderdag
Grindgat
23 september
donderdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen donderdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
24 september
vrijdag (deel 3 / 3)
18:00 tot
20:00
CWO II/III Vrijdag
Grindgat
24 september
vrijdag (deel 14 / 14)
18:00 tot
21:00
Rivierzeilen vrijdag
Camping Rijnoever, Polderweg 1
oktober
3 oktober
zondag
13:30 tot
17:00
Koffie Haven Trofee
Camping Rijnoever, Polderweg 1

Watersportvereniging Peter Hensen

 
Polderweg 1
  6862 VX   Oosterbeek   
  Nederland
 
0610402108
 
siraterces.[antispam].@peterhensen.nl
https://www.peterhensen.nl
 

Locaties

Rivierzeilen, Volwassenzeilen
Camping Oosterbeeks' Rijnoever
Polderweg 1
Oosterbeek

Zeillessen Optimisten
Grindgat
Rosandepolder t.o. ark 24
Oosterbeek